• SAMOSTATNÝ ELEKTROKONSTRUKTÉR/-KA (SILNOPROUD) - VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

SAMOSTATNÝ ELEKTROKONSTRUKTÉR/-KA (SILNOPROUD) - VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

Zaměstnavatel: Hansen Electric, spol. s r.o.
Těšínská 2977

KO: Mendesová Lenka Ing., tel.: 771 281 289, e-mail: mendesova@hansen-electric.cz - volejte po - Pá 8:00 -15:00 hod.
Požadujeme:
- upřednostňujeme VŠ vzdělání, obor elektro konstruktér
- komunikativní znalost AJ, ruština výhodou
- ŘP sk. B
- znalost MS OFFICE a AutoCad
- znalost čtení technické dokumentace
Nabízíme:
- pružná pracovní doba
- 25 dnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojoštění, životní pojištění
- příspěvek na sport/kulturu
- závodní stravování, firemní akce
Náplň práce:
- kreslení schémat
- tvorba technické dokumentace
- jednání se zákazníky

Požadujeme
Jiné
Znalost jazyka: Angličtina, Ruština

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj