• P
  • P
  • ŘÍDÍCÍ PRACOVNÍCI V OBLASTI ZÁSOBOVÁNÍ A NÁKUPU (ZamK)

ŘÍDÍCÍ PRACOVNÍCI V OBLASTI ZÁSOBOVÁNÍ A NÁKUPU (ZamK)

Zaměstnavatel: Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o.
Hyundai 700

A02 z:23/2/2023 (ZamK) a:1/9/2023
Požadujeme:
- znalost korejského jazyka na úrovni rodilého mluvčího
- flexibilitu, komunikační a vůdčí schopnosti, technické a logické myšlení.
Náplň práce:
- zajišťování procesu objednávek materiálu a dílu, monitorování aktuálního stavu objednávek, dodávek a naskladnění
- komunikace s dodavateli při řešení vzniklých problémů
- reportování v korejském jazyce
- kontrola správy skladu, přípravky a dodávky materiálů na linku s využitím ERP SAP
- kontrola výrobního plánu společně s objednávkami materiálu.
Nabízíme:
- finanční bonusy, firemní stravování, dovolenou navíc
Kontakt emailem, telefonicky.

Požadujeme
Znalost jazyka: Jiné

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj