• P 
  • P 
  • Pracovník/ce pobočky 

Pracovník/ce pobočky

Zaměstnavatel: Okna Macek s.r.o.
náměstí Míru 83

Naše společnost Okna Macek a.s. je rodinnou firmou a byla založena již v roce 1996. Zabýváme se výrobou, prodejem a montáží oken, dveří a vrat a patříme mezi největší firmy v oboru v České republice. Za tuto dobu jsme zrealizovali více než 300.000 zakázek a stojí za námi mnoho spokojených zákazníků. Nabízíme vynikající kvalitu za dobré ceny a neslibujeme to, co nedokážeme.
Jste osobnost s komunikačními dovednostmi? Máte obchodního ducha? Pak hledáme právě Vás! Připojte se k nám.
NÁPLŇ: Budete se věnovat našim zákazníkům na pobočce ve Svitavách, zpracovávat jejich poptávky, vytvářet cenové nabídky a uzavírat smlouvy o dílo. Novým věcem vás naučíme - zaškolení je samozřejmostí.
NABÍZÍME: Hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti. Různorodou práci v příjemném pracovním prostředí. Elektronickou stravenku v hodnotě 194 Kč/den. Základní mzdu + odměny za uzavřené smlouvy. Nástup je možný IHNED!
KONTAKT: emailem
K výběrovému řízení budou pozvaní vybraní uchazeči. Životopisy můžete zasílat na e-mail prace@oknamacek.cz, do předmětu zprávy napište Svitavy. Přesný termín výběrového řízení zatím není stanoven. Více informací na stránkách společnosti www.oknamacek.cz/volna-mista.

odpovědět
Pracovník/ce pobočky
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj