• P 
  • P 
  • SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK-CE 

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK-CE

Zaměstnavatel: ANIMA VIVA z.s.
Liptovská 1045

*KO: Hana Brňáková, Bc. tel.: 731 177 812
Svůj strukturovaný životopis a motivační dopis odešlete nejpozději do 5.4.2023 na emailovou adresu: centrum.opava@animaviva.cz . Do předmětu mailu nadepište : Výběrové řízení.
Výběrové řízení bude dvoukolové. V prvním kole budou vybraní a osloveni pouze ti uchazeči, kteří splňují požadované kritéria zaměstnavatele. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru a na výběrové řízení, které se uskuteční v polovině měsíce dubna.

Požadujeme:
- splnění kvalifikačních podmínek dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách v platném znění
- trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
Minimální kvalifikační předpoklady: vyšší odborné vzdělání v oboru sociální práce a sociální pedagogika, sociální pedagogika, sociální a humanitární práce, sociální práce, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost
Požadavky: znalost práce na PC, zkušenost s prací s cílovou skupinou osob s duševním onemocněním a mentálním postižením a řidičský průkaz sk. B výhodou.
Osobnostní předpoklady: odolnost vůči psychické zátěži, empatický a trpělivý přístup k cílové skupině, komunikační a organizační schopnosti, schopnost práce s jednotlivcem i se skupinou, prezentační schopnosti, koncepční myšlení, aktivní, pečlivý a zodpovědný přístup, schopnost týmové práce, kreativita, flexibilita, ochota dále se vzdělávat.
Nabízíme: Dovolená navíc, podpora osobního růstu formou vzdělávání, práce v podporujícím a příjemném kolektivu

odpovědět
SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK-CE
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj