• P
  • P
  • DĚLNÍK / DĚLNICE VE VÝROBĚ

DĚLNÍK / DĚLNICE VE VÝROBĚ

Zaměstnavatel: Beskydské uzeniny, a.s.
Příborská 520

A11 z:2/3/2023 a:26/3/2024
NÁPLŇ PRÁCE:
- obsluha automatizované plnící linky na výrobu šunek a salámů, vybalování produktů z forem
- kontrola kvality produktů.
POŽADUJEME:
- manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost, ochotu pracovat v chladném prostředí, smysl pro pořádek a čistotu.
VÝHODOU:
- zkušenosti v potravinářském odvětví.
NABÍZÍME:
- zázemí v české výrobní společnosti s dlouholetou tradicí, perspektivu dlouhodobého zaměstnání, zaškolení na pozici
- pracovní poměr na dobu určitou 1-roku, poté s možností prodloužení
- pracovní dny pondělí až pátek
náborový bonus ve výši 10.000 Kč, docházkový bonus ve výši 3.000 Kč / kvartál, obědy za 30 Kč, výkonnostní odměny, zaměstnaneckou slevu na sortiment produktů, odměny za pracovní i životní jubilea.
KONTAKT telefonicky, emailem.

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj