• P 
  • P 
  • Pracovník/ce podpory prodeje a backoffice 

Pracovník/ce podpory prodeje a backoffice

Zaměstnavatel: protechnik systems s.r.o.
Svitavská 1601

NÁPLŇ PRÁCE: Jsme výhradními prodejci strojního vybavení (svěráky, filtrační technologie, automatizace) pro Českou republiku a Slovensko. Hledáme aktivní osobnost s touhou po seberealizaci a profesním růstu, která bude v rámci našeho týmu komunikovat s dodavateli, zajišťovat nákupní objednávky, bude také komunikovat s odběrateli a zajišťovat expedici včetně dopray a s tím spojenou i fakturaci zákazníkům.
POŽADAVKY: Jste precizní, chcete mít nejednotvárnou práci v kanceláři? Pak hledáme právě Vás! Komunikativní znalost NJ nebo AJ výhodou.
NABÍZÍME: Dynamický mzdový systém - aktivní hodnocení zaměstnance na měsíční bázi dle dosahovaných výkonů a úspěchů. Jediné místo, kde jste hodnoceni průběžně, a kde máte zajištěnu nejvyšší mzdu v regionu a možnost profesního růstu! Úprava mezd dvakrát ročně. Měsíční výkonové bonusy až 30% navíc k vyplácené mzdě Možnost průběžně proplácené práce přesčas s příplatky 25% za běžný přesčas, za sobotu 50%, za neděli a svátek 100%, za noční směny příplatek 50 Kč/hod. Komfortní velká kafeterie s odpočívacím koutem a dotovanými nápoji. Příspěvky na stravování. Parkování uvnitř firemního areálu. Hodnotné odměny/dárky za pracovní jubilea. Příspěvky ke sňatku a narození dítěte. Příspěvky na životní pojištění.
Dárky k Vánocům, pravidelné firemní akce a další benefity?????
KONTAKT: e-mailem

odpovědět
Pracovník/ce podpory prodeje a backoffice
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj