• P 
  • P 
  • Sociální pracovník/ pracovnice 

Sociální pracovník/ pracovnice

Zaměstnavatel: Oblastní charita Havlíčkův Brod
Humpolec
Humpolec

Charakteristika práce: jedná se zejména o přímou práci s uživateli služeb (jednání se zájemcem o službu, individuální plánování, realizace preventivních programů) a o nepřímou práci (např. příprava tematických programů, vedení dokumentace).

Požadujeme: vzdělání dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách § 110 (tj. dokončená VŠ nebo VOŠ v oborech: sociální práce, sociální politika, sociální pedagogika, sociální péče), motivaci a osobnostní předpoklady pro práci s dětmi a dospívajícími např. porozumění jejich potřebám, respekt k jejich individualitě, kreativitu. Konstruktivní přístup k řešení problémů, schopnost týmové i samostatné práce, sebereflexe, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti, umění aktivně naslouchat, ochotu pracovat v odpoledních hodinách, ochotu vzdělávat se. Organizační schopnosti, samostatnost a spolehlivost, flexibilitu, psychickou vyrovnanost a odolnost. Ztotožnění se s činností Charity a jejími hodnotami (viz. Etický kodex Charity ČR).
Nabízíme: HPP na dobu určitou s možnost prodloužení, možnost i zkráceného úvazku, odpovídající mzdové ohodnocení podle dosažené praxe. Možnost osobnostního rozvoje,vzdělávání v oboru, metodického vedení, práce pod supervizí.

Motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: vencalkova.marketa@charitahb.cz
O termínu pracovního pohovoru budou uchazeči informování e-mailem.

odpovědět
Sociální pracovník/ pracovnice
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Kraj Vysočina