• P 
  • P 
  • Terénní pracovník/ce 

Terénní pracovník/ce

Zaměstnavatel: AGARTA z. s
Náměstí 84

TERÉNNÍ PRACOVNÍK/CE
POŽADUJEME: VOŠ nebo VŠ vzdělání v oblasti sociálních a zdravotních služeb (sociální práce, adiktologie a příbuzné obory) nebo kurz pracovníka v sociálních službách podle zákona 108/2006 Sb. a vyhlášky č. 505/2006 Sb. Orientace v sociálních službách a znalost zákona 108/2006 Sb., Zákon o sociálních službách podmínkou. Trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost a vyjasněný vztah k drogám a uživatelům drog. Komunikativnost, schopnost empatie a navazování kontaktů. Spolehlivost, zodpovědnost, schopnost týmové i samostatné práce. Znalost práce na PC. Výhodou je předchozí dobrovolnická práce nebo zaměstnanecká praxe v adiktologických či jiných sociálních službách, řidičský průkaz skupiny B výhodou.
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, 5 dnů sickdays, další odborné vzdělávání, práce pod supervizí a odborným vedením, příplatek za práci v rizikovém prostředí. Po domluvě je možné uzavřít smlouvu i na nižší úvazek. Po uplynutí jednoho roku je možné smlouvu prodloužit na dobu neurčitou. Po domluvě možný i dřívější nástup.
PRVNÍ KONTAKT: Výhradně emailem na adresu: vyberko@agarta.cz
Podmínkou prvního kola výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu na email: vyberko@agarta.cz.

odpovědět
Terénní pracovník/ce
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj