• P
  • Strojník/strojnice - obsluha na betonárně Hořesedly

Strojník/strojnice - obsluha na betonárně Hořesedly

Zaměstnavatel: FRISCHBETON s.r.o.
Hořesedly 149

Hrubá měsíční mzda od 35.000 Kč (základ + pohyblivé složky mzdy).
Požadujeme: základní uživatelskou znalost PC, fyzickou zdatnost a dobrý zdravotní stav, aktivní přístup k plnění úkolů, svědomitost, výpis z rejstříku trestů, vyučení nebo SŠ vzdělání technického směru (není podmínkou). Řidičský průkaz sk. B, C nebo T výhodou, strojnický průkaz výhodou (čelní kolejové nakladače, popř. betonárny).
Možnost zaučení včetně získání strojírenského průkazu.
Náplň práce: zajišťování činnosti související s přípravou výroby, přímou výrobou betonu a odběrem zkušebních vzorků na betonárně a činnosti zahrnující udržování technologické linky a strojů v provozuschopném stavu; komunikace se zákazníky, vyřizování objednávek a požadavků zákazníka; evidence dokladů o příjmech materiálů, dodacích listů, ostatní dokumentace; práce na dispečinku (koordinace se stavbou, objednávání surovin, domíchávačů a čerpadel); objednávání materiálu včetně návozu do násypek a zásobníků.
Nabízíme: stravenkový paušál, týden dodatkové dovolené.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: životopisy zasílejte na e-mail zuzana.vitonova@frischbeton.eu

Pozice určená pro region: Středočeský kraj