• P 
  • P 
  • Sociální pracovníci - PP zkrácený 

Sociální pracovníci - PP zkrácený

Zaměstnavatel: Diakonie ČCE - středisko Vsetín
Strmá 34

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍCI - PP ZKRÁCENÝ
POŽADUJEME: Hledáme kolegu/kolegyni s VOŠ nebo VŠ vzděláním, nejlépe se sociálním, zdravotním, nebo psychologickým zaměřením. Do týmu přivítáme člověka, který má výborné komunikační dovednosti, je to týmový hráč, je flexibilní, samostatný, zodpovědný a dobře zvládá stresové situace. Protože přejíždíme mezi klientskými rodinami, je nutné, abyste byl/a aktivní řidič/ka (ŘP sk. B). Samozřejmostí je čistý trestní rejstřík, praxe v oboru je výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: Terénní sociální práce v klientských rodinách domácího hospice. Vytypovávání potřeb a priorit pacientů. Poskytování pacientům Devětsilu a jejich rodinným příslušníkům edukační, psychologickou, emocionální podporu. Vedení dokumentace sociální práce.
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, příspěvek na obědy a na masáže, věrnostní odměny, přátelská atmosféra a příjemné pracovní prostředí v moderním zařízení, zázemí stabilní neziskové organizace.
PRVNÍ KONTAKT: osobně po předchozí telefonické domluvě, telefonicky v době od 9:00 do 15:00 hod., paní Magdaléna Husová, tel.: 739 244 872, popř. email: husova@diakonievsetin.cz

Požadujeme
Jiné

odpovědět
Sociální pracovníci - PP zkrácený
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj