• P
  • Elektromechanik - hlavní servisní technik

Elektromechanik - hlavní servisní technik

Zaměstnavatel: Centrum svářecí techniky s.r.o.
Ústecká 115

Prosperující a neustále se rozrůstající společnost Centrum svářecí techniky zabývající se převážně prodejem a servisem svářecí techniky hledá do svého týmu Elektromechanika - hlavního servisní technika.

Náplň práce:
Budete mít na starosti opravy a údržby svařovací techniky na dílně společnosti, včetně související administrativy.
Externí opravy svařovací techniky u zákazníků, technickou podporu prodejny.
Odpovědnost za sklad náhradních dílů - objednávání náhradních dílů, udržování provozního stavu skladu, inventarizace.
Komunikace a spolupráce s dodavateli a odběrateli.
Vedení podřízených - přidělování úkolů podřízeným servisním technikům, odpovědnost za jejich odborný rozvoj.

Nabízíme
- přátelské pracovní prostředí
- zodpovědnou a různorodou práci
- vzdělávací kurzy a školení
- zdravotní volno/sickdays 5 dnů v roce
- firemní mobilní telefon
- IT vybavení a odpovídající pracovní zázemí
- garance výplatního termínu
- pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou
- pružnou pracovní dobu

Požadujeme
- vzdělání v oboru - platné oprávnění dle vyhl. č.50/1975 nebo NV č. 194/2022
- praxe v oboru min. 3 roky
- řidičský průkaz - skupina B
- technické myšlení a chuť se vzdělávat
- organizační dovednosti, vůdčí typ
- samostatnost a odpovědnost
- komunikativnost, týmová osobnost
- spolehlivost a pečlivost

Pokud jsi zodpovědný, flexibilní, samostatný člověk se smyslem pro férové jednání, tak hledáme právě Tebe. Pošlete nám svůj životopis nebo nám rovnou zavolejte!

Kontakt: telefonicky nebo e-mailem
Pozn.: telefonický kontakt od 10.7.2023 v pracovní dny 8 - 15 h

Požadujeme
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Pozice určená pro region: Pardubický kraj