• P 
  • P 
  • Pracovník/ce v oblasti životního prostředí 

Pracovník/ce v oblasti životního prostředí

Zaměstnavatel: AB Solartrip s.r.o.
Jiráskova 701

PRACOVNÍK/CE V OBLASTI ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ
AB Solartrip s.r.o. nabízí volné pracovní místo na pozici pracovník v oblasti životního prostředí.
Hledáme pracovníka na pozici - pracovník v oblasti životního prostředí - pro menší dynamicky se rozvíjející firmu zabývající se energetickou problematikou a životním prostředí.

POŽADUJEME: Vysokoškolské nebo středoškolské nejlépe v oblasti životní prostředí, chemického nebo průmyslového odvětví aj. Výborná znalost českého jazyka. Zkušenosti na podobné pozici; komplexní myšlení; flexibilitu; pokročilé znalosti MS Office;
NÁPLŇ PRÁCE: činnosti v oblasti životního prostředí, zpracování studií, podkladů, odborných posudků, problematika ISO 14001 atd.
NABÍZÍME: Náročnou, ale zajímavou a stabilní práci v dynamickém týmu prosperující společnosti; platové ohodnocení odpovídající kvalifikaci a zkušenostem; přátelský a pracovitý tým; příjemné pracovní prostředí; moderní pracovní nástroje; možnost neustálého vzdělávání a zvyšování odborné kvalifikace; bohatý balíček zaměstnaneckých benefitů.
DALŠÍ BENEFITY: Bonusy/prémie. Auto i pro soukromé účely. Manažerský motivační program. Mobilní telefon, notebook. Stravenky/příspěvek na stravování. Vzdělávací kurzy, školení. Občerstvení na pracovišti. Možnost občasné práce z domova. Firemní akce. Vlastní organizace náplně práce.
PRVNÍ KONTAKT: Výhradně e-mailem na: a.kocurkova@energyprukaz.cz
Do výběrového řízení zařadíme kandidáty, kteří dodají aktuální CV a krátký motivační dopis. Vhodné kandidáty budeme kontaktovat telefonicky a pozveme na krátký osobní pohovor.
Ov.tel.: 5.9.

odpovědět
Pracovník/ce v oblasti životního prostředí
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj