• P 
  • P 
  • Sociální pracovník/ce 

Sociální pracovník/ce

Zaměstnavatel: Charita Nový Hrozenkov
Nový Hrozenkov 504

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE
HLEDÁME: Pracovnici/pracovníka s odbornou způsobilostí dle zákona 108/2006 Sb., nezbytné pro kvalifikaci sociálního pracovníka (VŠ, VOŠ). Zájem o sociální práci, kladný vztah k seniorům a zdravotně postiženým. Organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, schopnost týmové spolupráce. Čistý trestní rejstřík. Řidičské oprávnění sk. B-aktivní řidič. Umožňujeme snížený pracovní úvazek. Vhodné i pro absolventy bez praxe.
NÁPLŇ PRÁCE: Poskytování sociálního poradenství. Metodické vedení sociální práce. Provádění sociálního šetření v rámci regionu. Vedení a podpora týmu pečovatelek. Prezentace a propagace služby. Stanovení a realizace plánu péče. Tvorba a řízení kvality služby-standardy kvality.
NABÍZÍME: Pestrá, užitečná a smysluplná práce. Přátelská atmosféra na pracovišti. Další vzdělávání a seberozvoj. Pracovní smlouva nejprve na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. 5 týdnů dovolené. Zázemí stabilní neziskové organizace působící již 30 let. Nástupní mzda od 28 000,-Kč. Služební telefon a PC, 2 dny sick days.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Ing. Ivana Némethová, tel.: 734 891 156; 571 451 548, v pracovních dnech od 8:00 do 14:00 hodin. Nebo emailem na adresu: ivana.nemethova@nhrozenkov.charita.cz

odpovědět
Sociální pracovník/ce
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj