• P
  • Účetní - administrativní pracovník/pracovnice

Účetní - administrativní pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel: OMEGA SERVIS HOLDING a.s.
Želatovice 147

Nástup možný IHNED. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Náplň práce:
účtování bankovních operací, kontrola splatnosti pohledávek a urgování pohledávek po splatnosti, komunikace se zahraniční centrálou a dodavateli, další drobné administrativní práce

Požadavky:
znalost účetnictví; znalost anglického jazyka, výhodou - znalost francouzského jazyka; znalost programu Excel; výhodou - znalost problematiky dopravy; samostatnost, flexibilita, zodpovědnost

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: jana.zahradnikova@omega.gcatrans.com;
- telefonicky (08,00 - 12,00hod.) na čísle 721 379 995 - paní Jana Zahradníková

Pozice určená pro region: Olomoucký kraj