• Automechanik - automechanička, autoelektrikář - autoelektrikářka značkového ser

Automechanik - automechanička, autoelektrikář - autoelektrikářka značkového ser

Zaměstnavatel: CHALUPA MOTORS s.r.o.
Horská 289

AUTOMECHANIK - AUTOMECHANIČKA, AUTOELEKTRIKÁŘ - AUTOELEKTRIKÁŘKA

NABÍZÍME:
- zajímavou práci ve značkovém autoservisu SUBARU a SUZUKI
- možnost osobního růstu a vzdělávání v mladém, perspektivním kolektivu - několikatýdenní zaškolení přímo v sídle rodinné firmy s dlouholetou tradicí v Pardubicích
- prostor pro seberalizaci a vlastní inovativní řešení
- individuální osobní přístup ke každému zaměstnanci
- transparentní odměňování v přímé návaznosti na pracovní výkony a nasazení
- prémie, zaměstnanecké benefity, příspěvky na stravu, dovolená navíc, firemní vozy k soukromému využití
- jistotu dlouhodobé práce na plný úvazek

NÁPLŇ PRÁCE:
- kompletní záruční i pozáruční servis vozidel značek SUBARU a SUZUKI
- pravidelné servisní prohlídky s výměnami náplní a filtrů
- opravy po dopravních nehodách
- diagnostika, opravy a výměny mechanických i elektrických částí a součástí vozů
- montáže doplňků a příslušenství

POŽADUJEME:
- vzdělání a praxe v automobilním oboru
- vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, loajalita, zodpovědnost
- zájem o automobilovou branži a nové technologie
- bezúhonnost
- řidičský průkaz sk. B

Svůj strukturovaný životopis zašlete na e-mail michal.chalupa@chalupa-motors.cz

Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj