• P 
  • P 
  • Pracovník v sociálních službách - asistent chráněného bydlení 

Pracovník v sociálních službách - asistent chráněného bydlení

Zaměstnavatel: FOKUS Liberec o.p.s.
Jiráskova 4898

Do zavedeného týmu hledáme pracovníka v sociálních službách. Cílovou skupinou organizace jsou lidé s duševním onemocněním.

Popis pracovní pozice: vykonává sociální práci v souladu se Zákonem 108/2006 Sb. Dále poskytuje pomoc, podporu uživatelům, rodinným příslušníkům např. při návratu z léčebny, nápomoc s vedením domácnosti, hospodařením, doprovody k lékařům, na úřady, volnočasové aktivity apod. Místo výkonu práce Jablonec nad Nisou.

Nabízíme: smysluplnou práci, dobré pracovní zázemí, podporu týmu, podporu dalšího vzdělávání, 5 týdnů dovolené, sick days pro případ krátké nemoci. Nástupní plat minimálně 11 500,- Kč, po 3. měsících zkušební doby až 1 500,- Kč os. ohodnocení, případně lze přiznat příplatek za praxi s cílovou skupinou, nebo za praxi v terénní péči v částce až 4 000,- Kč a 450,- Kč za splněné povinné vzdělávání.

Požadujeme: minimální stupeň vzdělání: úplné střední odborné s maturitou, uživatelskou práci na PC (Word, Excel, internet), ŘP skupina B - aktivní řidič, komunikační dovednosti, empatický přístup k uživatelům, schopnost pracovat v týmu, samostatnost v plánování času, "sebeřízení" - schopnost kvalitně pracovat bez soustavné kontroly, trestní bezúhonnost, zájem učit se novým věcem.

Hlásit se e-mailem: zaslat životopis a motivační dopis (uveďte vzdělání, vzdělávací kurzy a semináře). Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru.

odpovědět
Pracovník v sociálních službách - asistent chráněného bydlení
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Liberecký kraj