• P 
  • P 
  • Vývojový pracovník hardware 

Vývojový pracovník hardware

Zaměstnavatel: SINGING ROCK s.r.o.
Poniklá 317

Víš, co si představit pod pojmem hardware pro lezení a práci ve výškách? Jestli ano, tak splňuješ první předpoklad pro to, abys posílil(a) náš R+D team. Kladný vztah k vertikálnímu světu by byl velkou výhodou (a vlastní zkušenosti s lezením ideal). Jestli je to tvůj případ, dobře zapadneš mezi kolegy, kteří vedle dalšího vybavení vyvíjejí kladky, blokanty, slaňovadla nebo třeba mačky a cepíny. Vymýšlení a vyroba výzbroje pro lezce a výškaře nás hodně baví. Budeme rádi, když se k nám přidáš.

Předpoklady: VŠ vzdělání , příp. SŠ vzdělání s praxí ( technického zaměření), zkušenosti s 3D modelováním a programy jako AutoCAD, CorelDRAW apod., organizační schopnosti, schopnost práce v týmu, ochotu cestovat I do zahraničí, dobrou znalost češtiny a angličtiny. Zkušenost s lezením nebo z oboru práce ve výškách výhodou.Aktivní řidič.

Vývoj a inovace kovového hardware pro pohyb a jištění ve výškách, vytváření vzorků a prototypů. Stanovování požadavků na materiály, příprava technologických postupů a předpisů pro výrobky, tvorba technické dokumentace, návodů a metodických manuálů. Sploupráce s výrobním oddělením při zavádění do výroby, testování a validace nových výrobků. Účast na veletrzích, sympoziích a odborných školeních.

Odpovídající ohodnocení, možnost profesního růstu, prostředí dynamicky se rozvíjející firmy. Příjemný pracovní kolektiv v nekorporátním prostředí a zázemí úspěšné české firmy. Flexibilní pracovní doba, možnost občasné práce na home office. Příspěvek na stravu, masáže , po roce - možný příspěvek na penzijní připojištění, slevy na nákup výrobků v naší podnikové pr

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

odpovědět
Vývojový pracovník hardware
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Liberecký kraj