• P 
  • P 
  • Pracovník pro fundraising a public relations 

Pracovník pro fundraising a public relations

Zaměstnavatel: NADĚJE
tř. Tomáše Bati 1619

Váš strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete na adresu: jana.janeckova@nadeje.cz
CV, elektronicky uložit jako: příjmení žadatele CV, do předmětu emailu uvést: pracovník pro FR a PR.Výběrové řízení je vícekolové. Termín pro zaslání do 20. 1. 2024. K dalším kolům budou vybraní uchazeči pozvánii.

Požadujeme:
- vzdělání min. středoškolské s maturitou, vysokou míru kreativity, všeobecný přehled, výborné komunikační a organizační schopnosti, příjemné vystupování, ztotožnění s posláním Naděje, trestní bezúhonnost; zdravotní způsobilost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, kladný vztah k lidem s mentálním handicapem, odolnost vůči stresu, dobrou uživatelskou znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič, orientace v problematice soc. služeb a soc. práce výhodou, praxe v oboru výhodou;

Náplň práce:
- Komplexní zajištění individuálního a firemního fundraisingu (oslovování dárců, průběžná komunikace, uzavírání dárcovských smluv, správa dárcovských výzev, zajištění dalších forem spolupráce s partnery atd.).
- Práce v programu Salesforce.
- Organizační zajištění akcí pro veřejnost pořádaných NADĚJÍ, pobočkou Otrokovice a spolupráce na akcích pořádaných ve prospěch pobočky.
- Zajištění PR NADĚJE, pobočky Otrokovice, Uherské Hradiště a Bystřice pod Hostýnem - správa webových stránek a profilů na sociálních sítích, tiskové zprávy, články, správa databáze fotografií apod.
- Tvorba tiskových materiálů v programu Graphic Standard.
- Spolupráce na dalších aktivitách v oblasti rozvoje, fundraisingu a PR NADĚJE, oblasti Otrokovice.
Nabízíme:
- práci na plný úv

odpovědět
Pracovník pro fundraising a public relations
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj