• P
  • Nástrojář - zámečník

Nástrojář - zámečník

Zaměstnavatel: V-NASS, a.s.
Halasova 2938

1. kontakt telefonicky do 14:00 hodin, e-mailem, osobně (dle domluvy). Tel.: 727 899 107, e-mail: vaclav.burda@v-nass.cz
Požadavky: znalost čtení výkresové dokumentace; schopnost přesné ruční práce s ručním nářadím; preciznost, spolehlivost, flexibilně se přizpůsobit novým požadavkům, výhodou praxe na této pracovní pozici, dobrý zdravotní stav

Náplň práce:
- odjehlování a odstraňování ostřin
- výroba a čištění závitů
- finální úprava dílů po obrábění
- značení hotových dílů
- práce na NDT zkouškách
- práce na montážním pracovišti při montáži sestav
- manipulace s obráběným kusem
- kontrola dílů po opracování

Nabízíme:
- práci na HPP ve jedno-směnném provoze
- pracovní doba: 7,5 hodiny + 30 minut přestávka
- odpovídající platové ohodnocení dle zkušeností a znalostí (od 30 000 Kč)
- 25 dní dovolené

Benefity: stravenky, příspěvek k penzijnímu připojištění, příplatky, proplácení práce přesčas, odměna za aktivní přístup k práci, možnost dalšího profesního rozvoje, praní montérek, obědy v klimatizované jídelně

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj