• vedoucí charitní pečovatelské služby, pracovník/ce v sociálních službách/pečovat

vedoucí charitní pečovatelské služby, pracovník/ce v sociálních službách/pečovat

Zaměstnavatel: Charita Moravská Třebová
Svitavská 655

NÁPLŇ PRÁCE: zodpovědnost za provoz Charitní pečovatelské služby, management, vedení týmu, plánování služby, přímé poskytování služby klientům v jejich domácnosti (pečovatelská činnost) - úklid, zajištění nákupů, pomoc s osobní hygienou, dovážka a podání oběda, aj., spolupráce s institucemi, úřady, účast na jednáních, prezentace služby, administrativní činnost, práce s informačním systémem, evidence, smlouvy s klienty, příprava podkladů pro žádosti a vyúčtování dotací, grantů a evropských projektů
Místo výkonu práce: obce regionu Moravskotřebovsko a Jevíčsko
POŽADUJEME: vzdělání VŠ, VOŠ - obor sociální práce, speciální pedagogika, sociální pedagogika, právo, znalost zákona 108/2006 Sb., o soc. službách, orientace v dalších právních předpisech, profesionalitu, férovost v jednání s lidmi, zkušenost s vedením a řízením lidí, velmi dobré komunikační dovednosti, samostatnost, zodpovědnost, rozhodnost, důslednost, spolehlivost, seriózní jednání, příjemné vystupování, vlídnost, časovou flexibilitu, loajalitu, empatii, schopnost prezentovat službu, organizační schopnosti, odolnost vůči stresu, dobrá znalost práce na PC, aktivní řidič, trestní bezúhonnost, osobní zakotvení v morálních hodnotách, motivaci pracovat v církevní organizaci, respekt k jejímu poslání, křesťanským hodnotám a Kodexu
NABÍZÍME: smysluplnou zodpovědnou práci, možnost seberealizace, možnost dalšího odborného růstu a profesního rozvoje, práci v příjemném kolektivu, podporu, interní supervize a zaškolení, zapojení do rozvoje služeb i Charity, kvalitní pracovní vybavení, pružná pracovní doba, zázemí stabil

Pozice určená pro region: Pardubický kraj