• P
  • Pracovník - pracovnice technické kontroly

Pracovník - pracovnice technické kontroly

Zaměstnavatel: KASPER KOVO s.r.o.
Žitná 476

PRACOVNÍK - PRACOVNICE TECHNICKĚ KONTROLY
Stručný popis pracovní pozice
•Kontrola svěřených výrobních programů, vizuální kontroly, měření
•Účast na schůzkách T2
•Práce se systémem K2
•Vystavování reklamací na tuzemské dodavatele (POV)
•Účast na procesu vzorkování – měření, tvorba protokolů
•Zaškolení se do měření 3D ramenem
•Práce s Office 365
Požadujeme
•SŠ vzdělání (SŠ vzdělání technického směru výhodou), případně praxi v obdobné pracovní pozici
•Znalost práce s PC a schopnost osvojení si podnikového informačního systému
•Technické znalosti a komunikativní schopnosti
•Samostatnost, zodpovědnost, aktivitu a flexibilitu
Nabízíme
•Dlouhodobou perspektivu uplatnění ve strojírenské firmě s exportním zaměřením
•Mzdu s progresivní motivační složkou (za roky práce pro firmu, za kvalifikace a další …)
•Odborný růst
•Nástup možný ihned
Benefity
•6.000 Kč ročně do Cafeterie na kulturu, sport a volný čas dle vlastního výběru + možnost další mimořádné úložky
•Vstupenky do klubového patra pražské O2 areny, vstupenky do UFFO a další různé sportovní a kulturní akce sponzorované firmami KASPER
•Příspěvek na penzijní připojištění
•Příspěvek na stravování zaměstnanců – vlastní jídelna
(výběr ze 2 polévek, 5 hlavních jídel, salát) + možnost objednání zatavených obědů navíc
•Stravenky a cestovné na mimořádné směny
•Příspěvky na dětské letní tábory – KASPER KEMPY
•Odměny za nábory – doporučení nových zaměstnanců
a patronáty nad novými zaměstnanci
•Odměny při významných životních jubileích
•Odměny za trvalé zlepšování
•Odměna za 10 bezplatných odběrů krve
•Měsíčně stabilizační příspěvky, odmě

Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj