• P 
  • P 
  • Referent - sociální pracovník oddělení sociálně-právní ochrany dětí odboru sociá 

Referent - sociální pracovník oddělení sociálně-právní ochrany dětí odboru sociá

Zaměstnavatel: Město Rakovník
Na Sekyře 166

Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou.
Platová tř. 11 - základní plat v rozmezí 25.280 - 37.170 Kč v závislosti na délce započitatelné praxe a výši úvazku, zvláštní příplatek ve výši max 1.300 Kč + osobní příplatek po zapracování. Po dohodě lze snížit úvazek na min. 35 hod. týdně.
Pracovní náplň: výkon komplexních činností v souladu se zákonem o sociálně-právní ochraně dětí, především činnosti na úseku náhradní rodinné péče.
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v souladu se zákonem č. 108/2006, o sociálních službách, znalost práce na PC (WORD, EXCEL, internet, e-mail). Znalost obecně závazných předpisů, dobrá znalost českého jazyka, ochota řídit služební vozidlo, řidičský průkaz sk. B, zkouška odborné způsobilosti na úseku sociálně-právní ochrany dětí a praxe výhodou.
Nabízíme: pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, příspěvek na stravování a další benefity.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: přihlášky zasílejte do 9.2.2024 spolu s životopisem, výpisem z evidence rejstříku trestů (ne starší jak 3 měsíce) a úředně ověřenou kopií dokladu o dosaženém vzdělání na adresu: Město Rakovník, Husovo nám. 27, 269 18 Rakovník
Více informací na www.mesto-rakovnik.cz

odpovědět
Referent - sociální pracovník oddělení sociálně-právní ochrany dětí odboru sociá
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Služební poměr
Pozice určená pro region: Středočeský kraj