• Pracovník ochrany přírody a krajiny, BOZP a požární ochrany

Pracovník ochrany přírody a krajiny, BOZP a požární ochrany

Zaměstnavatel: MINISTERSTVO OBRANY
Hradiště 0

Kontakt: Kuchyňka Petr, tel.: 973 346 533, 973 346 509, e-mail: kuchynka76@seznam.cz
tel.: PO-ČT 7:00 - 15:00 h.
PÁ 7:00 - 12:30 h.
V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail: kuchynkap@army.cz
Požadavky: trestní bezúhonnost, nezbytná uživatelská znalost OS Windows, MS Office, práce s Internetem, vzdělání v oboru výhodou, komunikativnost, spolehlivost, kultivovaný projev. Nutné absolvovat potřebné kurzy a školení k výkonu práce.
Praxe: v obdobné pozici výhodou pro obě strany
Náplň práce: Mapování a monitoring krajiny a jejích přírodních složek, zpracovávání odborných informací a dat z oblasti ochrany přírody a krajiny. Organizace a zabezpečení oblasti BOZP a prevence v oblasti Požární ochrany. Zpracovávání příslušné dokumentace. Více informací při osobním pohovoru.
Odpovědnost: za ekologii, BOZP a Požární ochranu.
Místo výkonu práce: 50.1776342N, 13.1227803E, Radošov, VZ 1534 Vojenský újezd Hradiště.
Nabízíme: finanční ohodnocení odpovídající doloženému vzdělání a praxi v oboru, stabilní zázemí, příležitosti k osobnímu rozvoji a dalšímu vzdělávání, zaškolení na danou pozici.
Dotované stravování, příspěvek na penzijní spoření.

Pozice určená pro region: Karlovarský kraj