• P
  • Pracovník - pracovnice technické kontroly

Pracovník - pracovnice technické kontroly

Zaměstnavatel: KASPER KOVO s.r.o.
Žitná 476

Stručný popis pracovní pozice
• Kontrola svěřených výrobních programů
(vstupní kontrola materiálu, svařování, montáž, lakovna)
• Provádění vstupní, mezioperační, výstupní kontroly
dle výkresové dokumentace (VKD)
• Provádění rozměrové kontroly na svařencích
dle normativních požadavků zákazníků
• Provádění kontroly svarových spojů
• Zhotovování záznamů a protokolů z kontrol
• Práce s informačním systémem (K2) – zmetkování,
reklamace na dodavatele
• Účast na schůzkách, zapojení do řešitelských týmů
• Práce s Office 365
Požadujeme
• SŠ vzdělání (SŠ vzdělání technického směru výhodou),
případně praxi v obdobné pracovní pozici
• Znalost práce s PC a schopnost osvojení si podnikového
informačního systému
• Technické znalosti a komunikativní schopnosti
• Samostatnost, zodpovědnost, aktivitu a flexibilitu
• Oprávnění VT a znalost EN ISO 5817, EN ISO 3834
a EN ISO 13920 výhodou
Nabízíme
• Dlouhodobou perspektivu uplatnění ve strojírenské firmě
s exportním zaměřením
• Mzdu s progresivní motivační složkou (za roky práce pro
firmu, za kvalifikace a další …)
• Odborný růst
Moderní strojírenská firma, zaměřená na zpracování
plechů a finálních výrobků z nich, hledá pracovníka
pro posílení svého týmu.
Benefity
• 6.000 Kč ročně do Cafeterie na kulturu, sport a volný čas dle
vlastního výběru + možnost další mimořádné úložky
• Vstupenky do klubového patra pražské O2 areny, vstupenky
do UFFO a další různé sportovní a kulturní akce sponzorované
firmami KASPER
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Příspěvek na stravování zaměstnanců – vlastní jídelna
(výběr ze 2 polévek, 5 hlavních jídel, salát)

Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj