• P
  • P
  • PRACOVNÍCI PRO ÚDRŽBU MĚSTA FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ

PRACOVNÍCI PRO ÚDRŽBU MĚSTA FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ

Zaměstnavatel: T E R M O Frýdlant n.O. s.r.o.
Frýdlant nad Ostravicí

C04 z:9/2/2024 a:13/3/2024
Náplň práce:
- údržba zeleně
- práce motorovým nářadím
- práce letní a zimní údržby.
Požadujeme:
- pracovitost
- samostatnost
- spolehlivost
- manuální zručnost
- flexibilitu
- ŘP sk. B (ŘP sk. C výhodou).
Nabízíme:
- práci ve stabilní společnosti
- 25 dní dovolené
- příspěvek na stravné
- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- hrubou měsíční mzdu: nástupní mzdu: nástup 155 Kč/hod. po zaučení 170 Kč/hod +prémie
- nástup možní ihned nebo dle dohody.
Kontaktní osoba: zasání životopisu na email smidova@termo.bi
Telefonicky pan Ožana tel. 775 873 739.

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj