• P 
  • P 
  • Pracovník/pracovnice v sociálních službách - přímá péče do Nízkoprahového zaříze 

Pracovník/pracovnice v sociálních službách - přímá péče do Nízkoprahového zaříze

Zaměstnavatel: Charita Hranice
Zahradní 1330

Pracovní doba od pondělí do čtvrtka 10:30 - 18:30hod., pátek 7:00 - 15:00hod.. V letních měsících (červenec a srpen) od pondělí do pátku 7:00 - 15:00hod.

Náplň práce:
Pracovník pracuje v přímé péči s uživateli služby (dětmi a mládeží), vykonává činnosti dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách. Provádí základní výchovnou nepedagogickou činnost spočívající v prohlubování a upevňování základních sociálních dovedností a společenských návyků. Organizuje volnočasové aktivity zaměřené na rozvíjení osobnosti, zájmů, znalostí a tvořivých schopností. Poskytuje základní sociální poradenství a provádí prevenci vzniku či rozvoji rizikového chování. Zastává roli klíčového pracovníka - vypracovává a realizuje individuální plány uživatelů. Spolupracuje s ostatními pracovníky zařízení při vytváření a zavádění metodiky. Práci zaznamenává v informačním programu Webcarol.

Požadavky na pracovní místo:
Bezúhonnost; Vzdělání - Odborná způsobilost - dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách; Administrativní gramotnost; Řidičský průkaz skupiny B; Týmová spolupráce; Loajalita; Pružnost; Samostatnost; Spolehlivost; Dobré komunikační schopnosti; Dobrá znalost práce na PC

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) a průvodního dopisu na e-mail: zdenka.novakova@hranice.charita.cz

odpovědět
Pracovník/pracovnice v sociálních službách - přímá péče do Nízkoprahového zaříze
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj