• P
  • P
  • SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

Zaměstnavatel: Obecně prospěšná společnost Důstojnost
Nýdek 100

TŘ z:13/2/2024 a:20/3/2024
Náplň práce:
- provádění sociálního šetření
- zajišťování sociálního právního poradenství
- vedení příslušné dokumentace
- odpovědnost za kvalitu poskytované péče dle Standardů kvality
- vytváření podkladů a vyúčtování poskytovaných služeb a důchodů
- vyřizování příspěvků na péči
- vedení pokladny.
Požadujeme:
- VOŠ/VŠ vzdělání zaměřené na sociální práci, sociální a speciální pedagogiku
- způsobilost k právním úkonům, předložení výpisu z RT
- znalosti v oblasti sociálních služeb a standardů kvality sociálních služeb
- praxi v oboru
- dobré vyjadřovací a komunikační dovednosti
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič.
Nabízíme:
- 25 dnů dovolené, možnost stravování, mobilní telefon.
Kontakt telefonicky, emailem.

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj