• P
  • Inženýr kvality

Inženýr kvality

Zaměstnavatel: MAGNETON a.s.
Hulínská 1799

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Náplň práce: Dodržování kvalitativních procesů ve funkčních systémech společnosti dle ISO a IATF, Vystavování odchylek v IS, Podíl na vývoji nových produktů, Zadávání typových zkoušek produktů, příprava na interní a externí audity, hledání odchylek ve výrobě a návrh jejich opravy, Zlepšení a zkvalitnění naší výroby
- Požadavky: Min SŠ vzdělání, VŠ výhodou, Praxe v oboru výhodou, Znalost programu QI výhodou, znalost kvalitářských nástrojů, Dobré komunikační schopnosti, Dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem, další jazyky jako NJ nebo RU výhodou, Znalost ISO 9001 nebo IATF 16949 výhodou, Práce s PC (MS Office)
- Společnost nabízí: nástupní mzda dle znalostí, zkušeností od 30 000 Kč + variabilní složka mzdy do výše 20% HM, 5 týdnů dovolené, služební telefon / notebook, stravování v areálu společnosti (příspěvek zaměstnavatele na stravu), možnost bezplatného využití rekreačního areálu Haná, příspěvek na penzijní připojištění, 13. plat dle hospodářského výsledku firmy, zázemí stabilní společnosti, prostor pro vlastní inovaci a nápady
- Kontakt osobně na pracovišti (profesní životopis s sebou) nebo telefonicky v době Po-Pá 8:00-14:00 hod. (paní Pištělková, tel.: 777 739 512), příp. své písemné nabídky s profesním životopisem posílejte na e-mail: personal@magneton.cz.

Požadujeme
Jiné
Znalost jazyka: Angličtina

Pozice určená pro region: Zlínský kraj