• P
  • ELEKTRIKÁŘ | JIHLAVA

ELEKTRIKÁŘ | JIHLAVA

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Jste zkušeným ELEKTRIKÁŘEM? Máte platné osvědčení dle Vyhlášky 50 (min. §6)?

... Nebo jste juniorním kandidátem s Vyhláškou a elektro školou?

Máme možnost pro Vás i Vás! :)

Do stabilní společnosti na Jihlavsku hledáme nového kolegu na pozici ELEKTRIKÁŘE!

Náplň práce zahrnuje:
* Údržbu a opravy elektrických zařízení včetně elektroniky a softwaru
* Pravidelné preventivní kontroly
* Účast na plánovaných odstávkách a opravách výrobní linky
* Přípravu náhradních dílů

Požadujeme
* Vyučení či maturita v oboru elektro
* Vyhláška č. 50/1978 Sb., § 6 nebo vyšší
* Praxe výhodou ale ne podmínkou

* Bonusový systém (fixní mzda + docházkový bonus + další bonusy)
* Možnost firemního ubytování
* Náborový příspěvek pro nové zaměstnance
* Dotované závodní stravování
* Sick days
* Podpora profesního vzdělávání a osobního rozvoje
* Zaměstnanecké slevy na výrobky
* STABILNÍ ZAMĚSTNAVATEL / MIMO AUTOMOTIVE VÝROBA

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Pozice určená pro region: Kraj Vysočina