• P
  • Strojírenský dělník / strojírenská dělnice

Strojírenský dělník / strojírenská dělnice

Zaměstnavatel: ALPHA Vehicle Security Solutions Czech s.r.o.
V. Opatrného 1050

Kontakt telefonicky nebo e-mailem na adresu lenka.kutnarova@kk-alpha.com.

PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení

Požadujeme:
- manuální zručnost, spolehlivost
- výhodou praxe v Automotive.
Náplň práce:
- montáž lehkých drobných dílů
- práce v tichém a čistém prostředí.
Nabízíme:
- příspěvky za směnnost a nepřetržitý provoz, výkonnostní příspěvky
- dotované závodní stravování a jídelna s doplňkovým prodejem v areálu firmy
- dotované svozové autobusy na pracoviště z vybraných lokalit
- možnost kariérního postupu, benefity v rámci programu Cafeterie
- 5 týdnů dovolené, 13. mzda, možnost příspěvku na penzijní připojištění
- docházkový bonus, firemní vzdělávání.

Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj