• P 
  • P 
  • Pracovník expedice 

Pracovník expedice

Zaměstnavatel: BEWIT Natural Medicine, s.r.o.
Michalská 2030

1. kontakt E-MAILEM: sandra.gregorova@bewit.love

Nabízíme novému spolupracovníkovi spolupráci na HPP na pozici pracovník expedice.
Jsme česká výrobní firma sídlící v Ostravě, která rychle expanduje do všech evropských zemí a má své zákazníky i v zámoří.

Od nového spolupraacovníka budeme požadovat: pečlivost, samostatnost a spolehlivost. Zodpovědný přístup k práci, fyzickou zdatnost a vytrvalost.

Nabízíme:
- motivující finanční ohodnocení
- práci v příjemném pracovním prostředí a přátelském kolektivu
- sStravenkový paušál
- práci ve dvousměnném provozu

Ideální kandidát na tuto pozici by měl splňovat tyto požadavky: schopnost spolupráce v týmu

Možný nástup: 1.4.2024, popřípadě dohodou.

Kdo jsme?
Jsme česká výrobní firma sídlící v Ostravě, která rychle expanduje do všech evropských zemí a má své zákazníky i v zámoří.
Vyrábíme a dodáváme esenciální oleje certifikované terapeutické kvality (CTEO®), doplňky výživy, přírodní kosmetiku, superpotraviny, přírodní ekodrogerii, Bio potraviny, parfémy a další výrobky. Z některých pohledů jsme se ve svém oboru zařadili mezi světovou špičku. Jsme fandové zdravého životního stylu a máme radost z toho, že intenzivně rosteme. Rozhodli jsme se, že v našich výrobcích nechceme chemické syntetické látky. Téměř všechny naše výrobky jsou veganské (dva jsou vegetariánské - obsahují včelí pyl a propolis). Jsme nadšení, že náš výrobek Prawtein Carbon Elixir získal na mezinárodní konferenci terapeutů zlatou medaili.
V Ostravě v našich čtyřech výrobních, skladovacích a administrativních provozech o ploše cca 12 000 m2 s týmem cca 150 spolupracov

odpovědět
Pracovník expedice
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj