• P 
  • P 
  • AKTIVIZAČNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE domova pro osoby se zdravotním postižením a odl 

AKTIVIZAČNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE domova pro osoby se zdravotním postižením a odl

Zaměstnavatel: Diakonie ČCE - středisko Náchodsko
Špreňarova 1053

Diakonie ČCE - středisko Náchodsko vyhlašuje výběrové řízení na pozici: aktivizační pracovník/pracovnice domova pro osoby se zdravotním postižením a odlehčovací služby.
Pro naši organizaci hledáme pohodového kolegu na pozici aktivizačního pracovníka/pracovnice (pozice je vhodná pro ženy i muže). Přijďte pracovat do různorodého týmu lidí, kdy základem je společná práce celého týmu střediska s cílem pomáhat na profesionální úrovni - vytvářet každý den podmínky pro to, aby se naši klienti cítili "jako doma".

Vaší náplní práce bude: plánovat, připravovat a vést vzdělávací, aktivizační a volnočasové aktivity; asistence klientům při jejich aktivitách během dne; dokumentace provedené práce; přicházet s nápady na inovace, které nás posunou dál.

Očekáváme od Vás: min. SOU s odbornou způsobilostí k výkonu pracovníka v sociálních službách (výhodou další specializace v oblasti sociálních služeb / zdravotnictví výhodou /ověřené potvrzení o nejvyšším dosaženém vzdělání) - kurz PSS možné dodělat při zaměstnání; trestní bezúhonnost /originál výpisu z RT/; znalost běžného kancelářského software (MS Office), znalost programu IS Cygnus výhodou; empatie, vstřícnost, spolehlivost; schopnost podporovat a pomáhat k soběstačnosti; zručnost a kreativita; schopnost týmové práce.

U nás najdete: dohodu o provedení práce (DPP)/dohodu o pracovní činnosti (DPČ) na dobu určitou s možností prodloužení (nástup ihned nebo dle dohody); odměnu hrubého 200 Kč/hod.; podporu dalšího vzdělávání a růstu; možnost se aktivně podílet na zefektivňování kvality našich sociálních služeb - vize tým, kde se profesionál

Požadujeme
Jiné

odpovědět
AKTIVIZAČNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE domova pro osoby se zdravotním postižením a odl
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Dohoda o provedení práce
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj