• P
  • administrativní pracovník/administartivní pracovnice

administrativní pracovník/administartivní pracovnice

Zaměstnavatel: DYNTEC spol. s r.o.
Pražská 328

Náplň práce:
příprava dokumentace,
zpracovávání výsledných hodnot do zpráv,
podpora chodu procesů na oddělení jištění kvality.

Požadujeme:
dobrou uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, internet
- vyhledávání na webových stránkách),
schopnost týmové spolupráce, zodpovědnost a pečlivost,
organizační schopnosti.

Výhodou (není podmínkou):
znalost angličtiny na komunikativní úrovni.

Nabízíme:
možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu.

Zaměstnanecké výhody:
příspěvek na stravování, měsíční bonus za docházku.
Způsob kontaktování zaměstnavatele: strukturovaný životopis na e-mail sd@dyntec.cz.
Zaměstnanecké výhody :příspěvek na stravování, měsíční bonus za docházku.
Nástup možný od 2. 5. 2024. Způsob kontaktování zaměstnavatele: strukturovaný životopis na e-mail: sd@dyntec.cz. Kontaktní osoba pro uchazeče: Helena Zlochová, telefon: +420 608 950 208.

Pozice určená pro region: Ústecký kraj