• P 
  • P 
  • Samostatný obchodně - technický pracovník 

Samostatný obchodně - technický pracovník

Zaměstnavatel: NIARA s.r.o.
28. října 68

1. kontakt telefonicky na č. 608 809 905, po tel. domluvě možnost osobní schůzky, popř. e-mail: busovsky@niara.cz
Požadavky: SŠ nebo VŠ vzdělání nejlépe technického směru (strojní). Plynulá znalost AJ (popř. i dalšího - němčina) - bezpodmínečně nutné, protože pracujeme téměř výhradně se zahraničím. Znalost výpočetní techniky - Microsoft Office (zejména Word, Excel). Spolehlivost, korektnost, loajálnost k firmě, příjemné vystupování.

Pracovní činnost uchazeče: pracovní činnost je spojena s trvalou prací v kanceláři v Ostravě-Mariánských Horách s několika výjezdy (ca 4-5x) v roce na území České republiky. Činnost obnáší zpracovávání obchodních nabídek, vyřizování objednávek, částečně technické poradenství ve strojírenské oblasti (není ale nutné).

Odbytový profil firmy NIARA s.r.o.
Naše firma NIARA s.r.o. byla založena v září 1994 a v nezměněné podobě funguje dodnes. Zabýváme se strojírenstvím - dodávkami strojních dílů a polotovarů (obchodní činnost) a servisem v oblasti AUTOMOTIVE (pro více informací nám nefungují momentálně plně webové stránky - opravují se).
Obchodní stránka činnotsi je spojena s vyřizováním obchodní agendy převážně se zahraničními firmami (ca 90 % obchodní činnosti) a s tuzemskými firmami.

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

odpovědět
Samostatný obchodně - technický pracovník
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj