• P 
  • P 
  • Pracovník/ce v sociálních službách - peer pracovník/ce 

Pracovník/ce v sociálních službách - peer pracovník/ce

Zaměstnavatel: Centrum služeb a podpory Zlín, o.p.s. s možností užívání zkrácené formy: CSP Zlín, o.p.s.
Mánesova 3880

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: Úzká spolupráce se sociálními a zdravotními pracovníky. Pomoc s plněním a vyhodnocováním individuálních plánů. Účast na kontrolních konzultacích a pomoc s řešením případných nejasností. Vedení individuálních a skupinových aktivity zaměřených na sdílení vlastní zkušenosti s nemocí. Poskytování individuální podpory klientům v procesu získávání a udržení si zaměstnání na základě vlastního příkladu a své motivace. Pomoc k uzdravení klientů vlastním příběhem zotavení, spolupodílení se na organizaci programů, nabízení podpory klientům při sestavování jejich rehabilitačního nebo krizového plánu, přinášení svého pohledu na potřeby klientů, účast na poradách týmu, intervizí, supervizí.
- Požadavky: Osobní zkušenost s duševním onemocněním z okruhu psychóz, duálních diagnóz či bipolárních poruch (zkušenost s hospitalizací výhodou), stabilizovaný zdravotní stav, schopnost a ochota mluvit o své nemoci. Vysokou míru empatie. Samostatnost, spolehlivost, bezúhonnost. Kreativitu a zodpovědnost. Schopnost zvládat stresové situace. Pozitivní myšlení, týmovou spolupráci. Ochotu dále se vzdělávat.
- zkrácený úvazek 15 hod./týden, doba určitá 1 rok s možností prodloužení, Benefity: dovolená navíc
- Kontakt telefonicky Po-Pá, 8:00 - 14:00 hod. (paní Mgr. Jurečková, tel: 734 706 191), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: jureckova@cspzlin.cz.

odpovědět
Pracovník/ce v sociálních službách - peer pracovník/ce
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj