• P 
  • P 
  • PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - ZÁKLADNÍ VÝCHOVNÁ NEPEDAGOGICKÁ ČINNOST 

PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - ZÁKLADNÍ VÝCHOVNÁ NEPEDAGOGICKÁ ČINNOST

Zaměstnavatel: Domovy sociálních služeb Háj a Nová Ves, příspěvková organizace
Nová Ves v Horách 206

PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - ZÁKLADNÍ VÝCHOVNÁ NEPEDAGOGICKÁ ČINNOST

V našem týmu rádi přivítáme: kolegu či kolegyni na hlavní pracovní poměr v profesi pracovník v sociálních službách – ZVNČ (m/ž); pracovištěm bude Nová Ves v Horách; pružná pracovní doba; na termínu nástupu se určitě domluvíme, může být ihned, ale na někoho šikovného i počkáme.
Vaše práce bude hlavně obnášet: pracovník vykonává základní výchovnou činnost u osob se sníženou soběstačností, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby v zařízeních sociálních služeb; pracovník vyhledává, organizuje a provádí volnočasové aktivity a pracovně-výchovnou činnost (výtvarná činnost, hudební, pohybová apod.).
Jakého kolegu/kolegyni hledáme: do našeho týmu by se nám hodil pozitivní člověk s otevřenou myslí, pracovitý, zodpovědný, klidný a samostatný, ale zároveň týmový hráč a férový parťák pro naše klienty a kolegy. Člověk, který ocení smysluplnou práci s lidmi s mentálním postižením. Bude potřebovat minimálně výuční list, velkou výhodou budou jednak praxe na obdobné pozici a také jeho kreativní a tvůrčí schopnosti (hudební či výtvarné vlohy, práce s keramikou atd.); v neposlední řadě ideálně uvítáme aktivního řidiče s ŘP skupiny B.
Co Vám můžeme nabídnout: platové odměňování dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., po zapracování osobní příplatek. Bližší informace o výši platu při osobním pohovoru.
A ještě něco málo navrch: zaměstnanecké výhody – čtvrtletní odměny; 25 dní dovolené; příspěvky z FKSP na stravu, příspěvek na produkty spoření na stáří; zvýhodněnou zaměstnaneckou kartu na veškerou veř

odpovědět
PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - ZÁKLADNÍ VÝCHOVNÁ NEPEDAGOGICKÁ ČINNOST
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Ústecký kraj