• P 
  • P 
  • Referent - sociální pracovník oddělení sociálně-právní ochrany dětí odboru sociá 

Referent - sociální pracovník oddělení sociálně-právní ochrany dětí odboru sociá

Zaměstnavatel: Město Rakovník
Na Sekyře 166

Platová tř. 11 - základní plat v závislosti na délce započitatelné praxe a výši úvazku, zvláštní příplatek ve výši max. 1 300 Kč (při výkonu kurately dětí a mládeže až 2 500 Kč) + osobní příplatek po zapracování.
Pracovní náplň: výkon komplexních činností v souladu se zákonem o sociálně-právní ochraně dětí.
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v souladu se zákonem č. 108/2006, o sociálních službách, popř. vyšší odborné vzdělání získané v oborech zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku apod., znalost práce na PC (WORD, EXCEL, internet, e-mail). Znalost obecně závazných předpisů, dobrá znalost českého jazyka, ochota řídit služební vozidlo, řidičský průkaz sk. B, zkouška odborné způsobilosti na úseku sociálně-právní ochrany dětí a praxe výhodou.
Nabízíme: pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, příspěvek na stravování, příspěvek na produkty spoření na stáří a další benefity.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: přihlášky zasílejte do 25.6.2024 do 12:00 hod. spolu s životopisem, výpisem z evidence rejstříku trestů (ne starší jak 3 měsíce) a úředně ověřenou kopií dokladu o dosaženém vzdělání na adresu: Město Rakovník, Husovo nám. 27, 269 18 Rakovník
Více informací na www.mesto-rakovnik.cz

odpovědět
Referent - sociální pracovník oddělení sociálně-právní ochrany dětí odboru sociá
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Středočeský kraj