Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

obráběč pro Šumperk volná místa - strana 3

Volná místa profese obráběč pro Šumperk vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek. - strana 3

zobrazujeme 21 - 24 nabídek práce
celkem nalezeno 24 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro obráběč Šumperk, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

Seřizovači a obsluha dřevoobráběcích strojů

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

KONTAKT: osobně, e-mailem, telefonicky

Zaměstnavatel:
T&T - trade Holding s.r.o.
Přidat k oblíbeným

OBRÁBĚČ KOVŮ, DĚLNÍK V KOVOVÝROBĚ

PRACOVNÍ NÁPLŇ: dělník v kovovýrobě (soustruh, frézka, vrtačka, bruska,…) PRACOVNÍ DOBA: 7:00 - 15:30 hod POŽADUJEME: - odbornost ve strojírenství - spolehlivost, komunikativnost, manuální zručnost, samostatnost, pečlivost - praxe vítána ...

JOSEF STRNAD, spol. s r.o.

mechanik - obráběč

NABÍZÍME: závodní stravování, 5 týdnů dovolené KONTAKT: osobně

Czech Blades s.r.o.

Obráběč kovů

Nutná manuální zručnost. Matematicko-logická gramotnost. Praxe ve výrobním závodě výhodou. práce v moderním a čistém prostředí. Kontakt POUZE emailem.

SEKO Aerospace, a.s.